FOTO/ Shikoni faqen e parë dhe lexoni titujt e gazetës “Panorama Sport”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 23, 2020 | 8:10


FOTO/ Shikoni faqen e parë dhe lexoni titujt e gazetës “Panorama Sport”

Më poshtë mund të lexoni titujt e faqes së parë të gazetës “Panorama Sport“:
fb1

Halili: Tirana pa frikë në Zvicër, ja pse besoj

“Revolucioni” në Kategorinë e Parë, klubet votojnë për kampionat me një grup

OPINION/ Përse futbolli mbërriti në këtë pikë

Leksion nga Kosova, Agim Ademi: Ligji te ne ndryshoi futbollin

Kukësi në hall, Obanor dhe Maliqi nuk e pranojnë ofertën

“Ekrani” i Dajës, Partizani sinjal nga Ferati

Suarez, skandal me testin e gjuhës

Merr numrin 22, Vidal: Me Konten fitojmë shumë

Çalhanoglu: Pioli sekreti ynë, jemi për Champions

Sane “fluturon” ulët: S’jam ende si Roben e Riberi

1 pikë i kushtoi 4 mln €, Reali heq dorë nga bonuset

Godet Apolonia, zbulohen 4 lojtarët që vijnë nga Gana

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com