FOTO/ Shikoni faqen e parë dhe lexoni titujt e gazetës “Panorama Sport”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 21, 2020 | 8:06


FOTO/ Shikoni faqen e parë dhe lexoni titujt e gazetës “Panorama Sport”

Më poshtë mund të lexoni titujt e faqes së parë të gazetës “Panorama Sport“:

panorama sport

Shqipëria pa futboll, delet dhe dhitë “Pushtojnë stadiumet”

Avdijaj: vdijaj: vdijaj: Titulli i tulli i tulli i Tiranës, e zëvendësoj unë Ngonë

Për Federatën Shqiptare të Futbollit dhe të tjerë…, BESNIK DIZDARI

Kukësi, tre mbrojtës futin në siklet klubin

Shtatë gola kuqezinj, Broja shënon në Holandë

Zbarkon Arturo Vidal: Inter, ja ku jam!

Shkëlqen Juvja, “Maestro” shkruan simfoninë e pare

Dita e “Djallit”, Pioli: Sivjet do thyejmë çdo tabu

Reali e nis me frena dore, zero gola me Sociedadin

Liverpuli s’njeh rivalë, “gris” milionat e Çelsit
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com