FOTO/ Shikoni faqen e parë dhe lexoni titujt e gazetës “Panorama Sport”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 19, 2020 | 8:09


FOTO/ Shikoni faqen e parë dhe lexoni titujt e gazetës “Panorama Sport”

Më poshtë mund të lexoni titujt e faqes së parë të gazetës “Panorama Sport”:
faqja e pare

Tirana kundër Jang Bojs, Egbo: Presioni te zviceranët

Osmani flet si drejtor: Shpresoja t’i evitonim, provojmë gjithçka.

Seferi nxjerr sekretet: Do t’i sulmojmë, por kujdes nga…

Duka letër të hapur Ramës: Mbaj premtimet, futbolli nuk do lëmoshë

Bojkoti i Superiores, sot protestë në fushë

Vllaznia, Jonuzi firmos me… “provë”

Kukësi merr një brazilian, Rroca: Pse ika në Turqi

Noka: Presim të zëmë vendin e Skënderbeut

Bajerni nga tjetër planet, Sane shënon në debutim

Starton Seria A, si kanë ndryshuar rivalet për titull

Kulusevski: Ibra idhull, Ronaldo benzina ime

Interi, 7 gola në miqësore dhe thërret Suarezin

Një tjetër yll për sulmin, Milani afrohet me Depajn

Diploma e sportit në universitetin “Barleti”, risi bashkëkohore

PANORAMASPORT.AL

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com