FOTO/ Shikoni faqen e parë dhe lexoni titujt e gazetës “Panorama Sport”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 17, 2020 | 8:05


FOTO/ Shikoni faqen e parë dhe lexoni titujt e gazetës “Panorama Sport”

Më poshtë mund të lexoni titujt e faqes së parë të gazetës “Panorama Sport”

faqja e pare

Shqiptari më i shtrenjtë, Kumbulla kalon te Roma

Gjermanë dhe Granada, sot na duhen… “bunkerët”

Tedi Cara bind Partizanin, tërbohet Solomon

Tirana, Egbo kërkon sërish përforcime

Gol në Champions, Uzuni hero te Ferencvaroshi

Sot Shamrok-Milan, Pioli: Të kthehemi të bëjmë historinë

Prisni një Juve me skemën 3-2-5, ja teza e Pirlos

Mateus: Fiton Bajerni, Dortmundi nuk ka bastardë

Shkëlqen Barça, Mesi rigjen golat dhe… buzëqeshjen

Kolaps total, Liga nuk tërhiqet nga bojkoti

 

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com