FOTO/ Shikoni faqen e parë dhe lexoni titujt e gazetës “Panorama Sport”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 15, 2020 | 8:07


FOTO/ Shikoni faqen e parë dhe lexoni titujt e gazetës “Panorama Sport”

Më poshtë mund të lexoni titujt e faqes së parë të gazetës “Panorama Sport”:

2

Partizani tenton Gripshin, Tirana bën edhe 2 goditje

Bajern magjik, ia bën 8-2 Barcelonës

Teodor Vaso, apel Takajt: Nise nga e para, ekipi i ri të quhet Korça

Gilman Lika ikën nga Vllaznia, priten Imami dhe portieri Stazhilla

Krasniqi: Ja pse e pranova ofertën e Teutës

Kukësi bisedime me Moçkën, një serb tek Apolonia
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com