FOTO/ Shikoni faqen e parë dhe lexoni titujt e gazetës “Panorama Sport”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 14, 2020 | 8:10


FOTO/ Shikoni faqen e parë dhe lexoni titujt e gazetës “Panorama Sport”

Më poshtë mund të lexoni titujt e faqes së parë të gazetës “Panorama Sport”:

2

Melo “tërbon” Partizanin, Olsi Rama: Edhe 1 vit yni

Tirana “blindon” sulmin me një ganez, Batha projektohet kapiten

Kampionati i verdikteve të merituara Nga YLLI AGA

Muriqi te Lacio, Teuta do fitojë 270 mijë euro

Kukësi merr një boshnjak, Malota ikën nga Vllaznia

Taulant Xhaka, drejt firmës me Beshiktashin
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com