FOTO/ Shikoni faqen e parë dhe lexoni titujt e gazetës “Panorama Sport”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 11, 2020 | 8:20


FOTO/ Shikoni faqen e parë dhe lexoni titujt e gazetës “Panorama Sport”

Më poshtë mund të lexoni titujt e faqes së parë të gazetës “Panorama Sport”:

 

 

faqja e pare

Tirana rrezikon Crvena Zvezdën, serbët provokojnë

Daja: Te Partizani për titull, krenar që më besuan mua

Kukësi me fat, Gjici: Gegës po i bëjmë dhurata, t’i studiojë mirë bullgarë

Rival nga Izraeli për Teutën, Martini: Short i komplikuar

Laçi sfidon azerët, drejtori: Kalojmë, mund të luhet në Qipro

Prezantohet Brdariç: Ja plani për Vllazninë

Interi në gjysmëfinale, tani Shahtjori ose Xhaka

Mesi di si mundet Bajerni, por Flik bën gati “kafazin”

Galiani bekon Pirlon: Qeshte si i marrë pas firmës

Pioli: 2020-ta ishte viti i Milanit, Ibra më ndihmoi

Klubet, letër qeverisë: Jemi më keq se në 1997-ën
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com