FOTO/ Shikoni faqen e parë dhe lexoni titujt e gazetës “Panorama Sport”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 4, 2020 | 8:01


FOTO/ Shikoni faqen e parë dhe lexoni titujt e gazetës “Panorama Sport”

Më poshtë mund të lexoni titujt e faqes së parë të gazetës “Panorama Sport”:

faqja e pare

Sherri te Tirana, ja si Ngo i tërboi bardheblutë

Gega prezantohet te Kukësi: Jemi më të fortë se Partizani i vjetshëm

Kushti për trajnerin e ri, Gjici: Të shpallet kampion

“Çmontohet” sulmi i frikshëm, Ethemi largohet në Poloni

Partizani nis skarcimet, ikin Boldor dhe Romero

Skënderbeu, plan për rikthim e Mirel Josës

Vllaznia, Auron Miloti drejt stolit 

Sezoni i Lorenco Vilës: Teuta e meritoi Kupën

Kërkesa në bashki, Idrizi do Flamurtarin edhe për një vit

Flik humb Perisiçin, Alaba takon Barcelonën

Ibra e bën çështje sedre, do me çdo kusht 6 milionë €

Prapakthehu Konte, pakt me Zhangun për Europën

Dibala sheh dritë në tunel, do jetë gati për Lionin

Guardiola kundër Zidanit, betejë mes dy strategësh

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com