FOTO/ Shikoni faqen e parë dhe lexoni titujt e gazetës “Panorama Sport”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 13, 2020 | 8:03


FOTO/ Shikoni faqen e parë dhe lexoni titujt e gazetës “Panorama Sport”

Më poshtë mund të lexoni titujt e faqes së parë të gazetës “Panorama Sport”:

217

 

Kukësi trondit Teutën, Egbo: Titulli i Tiranës

Partizani i jep duart Sormanit, Ilir Daja më pranë stolit të kuq

Kamoleze, drejtor i Kombëtareve dhe trajner në hije

Uzuni drejt Hungarisë, Mihaj e Domgjoni gol

Skënderbeu feston me një shkodran, Pusi ‘mbyt’ Vllazninë

Laçi argëtohet me Luftëtarin, Novi: Ja si mbijetojmë

Goditja e shekullit, Bajerni kërkon Mesin

Bind sërish Milani, ndal Napolin me 10 futbollistë

Konte s’e rrezikon Lukakun, zbulohet plani “Kumbulla”

Përndiqet Juvja, penalltia e parë ishte bujare

Reali fluturon me Zidanin, 501 gola për 11 trofe

Besëlidhja në “play off”, Apolonia asist Lushnjës

Tomori dhe Vora ngjiten në të Parën
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com