FOTO/ Shikoni faqen e parë dhe lexoni titujt e gazetës “Panorama Sport”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 3, 2020 | 8:22


FOTO/ Shikoni faqen e parë dhe lexoni titujt e gazetës “Panorama Sport”

Më poshtë mund të lexoni titujt e faqes së parë të gazetës “Panorama Sport”:

2

Estradë në Ballsh, Tirana njollos sezonin

Halili: Dyshoj te persona nga jashtë, gati të varem nëse kam 1 dollar të pistë

Safet Gjici: E pa gjithë Shqipëria, Tirana fitoi lehtë edhe në kampionat…

Egbo: Unë e kam ndërgjegjen të pastër

Trajneri i Bylisit sherr me Goxhajn, mbrojtësi: Ja pse e godita unë 11-metërshin

Kukësi dhe Teuta barazojnë në raundin e parë, ka polemika për një penallti

Jonuz: E dija për Europën, te Vllaznia si amatorë

Partizani, konfirmohet Sormani deri në fund

Lushnja humb tre titullarë, Gjyla: Zoti nuk kalon nga Shqipëria

Një yll në Çeçeni, Roshi: Ky brez e çon Shqipërinë në Botëror

Reali prek titullin, Mesi gati të ikë nga Barcelona

Leroi Sane e nis keq, prezantim me gafë te Bajerni

Siti shkatërron kampionët, katër shpulla Liverpulit
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com