FOTO/ Shikoni faqen e parë dhe lexoni titujt e gazetës “Panorama Sport”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Qershor 30, 2020 | 8:13


FOTO/ Shikoni faqen e parë dhe lexoni titujt e gazetës “Panorama Sport”

Më poshtë mund të lexoni titujt e faqes së parë të gazetës “Panorama Sport”:

fq1 30 qershor

 

Tirana llogari për festën, Kukësi vë kusht finalen

Bardheblutë me laps në dorë, fitorja të hënën mund t’i zyrtarizojë kampionë

Gjici mban fjalën për rrogat, por ekipi duhet të eliminojë Teutën

Kontratat te Partizani, Telushi: Edhe unë si Hoxha, dështim po nuk kapëm Europën

Bylisi ka frikë ta thotë: Meta punonte për Laçin, po Koçi… mos vallë te Kukësi? Nga GËZIM SINEMATI

Ish-avokati i klubit: Ja si privatizohet Vllaznia

13 golat tek Apolonia-Besa, “paguan” dy portierë të Kombëtares

Borxhi, Isli Hidi i çon përmbarimin Dinamos

Sulm atomik, shqiptarët 100 gola që nga mbrojtja

Sot dita e Hakimit, Interi takon edhe Kumbullën

Bajerni mbret i “Tiki-Taka”-s, ja shifrat e sezonit

Mesi injoroi trajnerin, debate para Atletikos

Sarri përshëndet Pjaniçin: E dua në formë me Xhenoan

3 talente në sitë, Romanjoli do 5 mln € për të qëndruar
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com