FOTO/ Shikoni ç’bëhet në Berat, stadiumi kthehet në pishinë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 10, 2020 | 17:28


FOTO/ Shikoni ç’bëhet në Berat, stadiumi kthehet në pishinë

Mungesa e investimeve të shumta për rikonstruksionin e stadiumeve në Shqipëri është shfaqur sërish ditën e sotme. Fusha e stadiumit të skuadrës së Tomorit në Berat është kthyer në një “pishinë” brenda pak minutash si pasojë e përkeqësimit të kushteve atmosferike.

fusha

Reshjet në zonën e Beratit kanë mbuluar me ujë terrenin ku luan ekipi vendas.

tomori shiu

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/