FOTO/ Shikim sy më sy përpara perëndimit, Dileta Leota zyrtarizon lidhjen e re me aktorin e njohur turk

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 18, 2021 | 20:05


FOTO/ Shikim sy më sy përpara perëndimit, Dileta Leota zyrtarizon lidhjen e re me aktorin e njohur turk

Sy më sy me sfondin e perëndimit të diellit.

dileta 6

Moderatorja dhe njëkohësisht gazetarja e njohur sportive në median “DAZN”, Dileta Leota ka publikuar në profilin e saj në rrjetin social “Instagram”, foton e parë me aktorin e njohur turk Xhan Jaman, duke zyrtarizuar lidhjen e tyre në ditën e Shën Valentinit.

dileta

Gjatë publikimit të kësaj fotoje Dileta ka marrë shumë pëlqime duke parë dhe çastin romantik që ndau me ndjekësit e saj në “Instagram”.

dileta 1

dileta 2

dileta 3

dileta 5


PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/