FOTO/ Shahistja Ania, nga faqet e “Playboy”-t tashmë e pret politika

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shkurt 24, 2020 | 10:40

Gossip Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR

FOTO/ Shahistja Ania, nga faqet e “Playboy”-t tashmë e pret politika

J eta është e bukur, sepse shpeshherë është edhe e çmendur dhe plot të papritura. Një shembull i mirë është ai i Ania Krosinskas, e cila deri në adoleshencë vlerësohej si një shahiste e talentuar, por sa më shumë kalonin vitet dhe aq më shumë trupi i saj shndërrohej, aq më e kërkuar u bë Ania nga disa revista të modelingut, të cilat ishin një trampolinë më pas për revistën “Playboy”, ku ish-shahistja ndryshoi edhe emrin e saj dhe tashmë njihet nga të gjithë si Çarli Rina. 

ggg

Por për Anian, bukuroshen me origjinë polake, por të rritur në Kanada, e cila është edhe pjesë e disa grupeve aktiviste në vendlindjen e saj, ka ardhur ora që t’i futet edhe politikës, ndonëse fushata e parë nuk shkoi siç pritej.

shshs

Në zgjedhjet e tetorit, ku ajo u kandidua në distriktin e “Humber River—Black Creek”, në radhët e Partisë Popullore, modalja seksi grumbulloi vetëm 397 vota, por është e sigurt se në zgjedhjet e ardhshme ndoshta numri i tyre do të jetë edhe më i madh për politikanen më të re kanadeze.

333

14 7 ggg hhh

/PANORAMASPORT.AL/
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com