FOTO/ Sezonin e ri në Superiore, Apolonisë do t’i shtohet një qendër stërvitore moderne

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 7, 2020 | 13:48


FOTO/ Sezonin e ri në Superiore, Apolonisë do t’i shtohet një qendër stërvitore moderne

Rikthimi në Kategorinë Superiore ka vënë në lëvizje jo vetëm Apoloninë, por edhe bashkinë e Fierit. Kryebashkiaku Armando Subashi bëri me dije në rrjetet sociale se klubi fierak do t’i shtohet një qendër stërvitore multifunksionale.
122222
Projekti ka nisur të zbatohet dhe qendra stërvitore do të ndërtohet në pjesën veriore të stadiumit “Loni Papuçiu”.

Apolonia u ngjit pas këtij sezoni në Kategorinë e Parë dhe premton se do të jetë një skuadër e denjë për Kategorinë Superiore.

NJOFTIMI I KRYEBASHKIAKUT TË FIERIT ARMANDO SUBASHI

Pjesa veriore e stadiumit “Loni Papuçiu” 👉së shpejti do të kthehet në një qendër stërvitore multifunksionale dhe me
👍✅standard bashkëkohor.

122222 444444444 5555555555555 33333333333333

PANORAMASPORT.AL

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com