FOTO/ Se*s me Ronaldon dhe foto “hot”, modelja latine ndez rrjetin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Mars 17, 2023 | 13:30

FOTO/ Se*s me Ronaldon dhe foto “hot”, modelja latine ndez rrjetin

Vetëm disa javë Daniela Çavez pushtoi kronikat rozë, teksa deklaroi se kishte bërë seks me Kristiano Ronaldon, duke shtuar se madje e kishte gjithçka “të dokumentuar” në një video.

daniella-chavez-and-cristiano-ronaldo-sportstiger-1677488117634-original

Por modelja nga Kili vijon të mbetet në qendër të vëmendjes, duke qenë një prej më të ndjekurave në rrjetet sociale, ku vetëm në “Instagram” numëron mbi 17.3 milionë fansa.

31- vjeçarja, modele “Playboy”, është gjithashtu pjesë e platformës për të rritur “OnlyFans”, ku shfaqet për publikun me foto dhe video +18.

,g 9 2  pnj2EDoH

PANORAMASPORT.AL