FOTO/ Sensuale në vaskë, Demi Roz dhuron spektakël nga Ibiza

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 22, 2022 | 20:38


FOTO/ Sensuale në vaskë, Demi Roz dhuron spektakël nga Ibiza

Demi Roz mbetet gjithnjë në qendër të vëmendjes, duke qenë një prej modeleve më të pëlqyera në rrjetet sociale. Seksbomba nga Birmingami së fundmi ka menduar që t’i rrisë temperaturat me disa foto provokuese.

demi roz

27-vjeçarja në një prej postimeve të fundit në “Instagram” shfaqet duke u relaksuar në vaskë, postim që si gjithnjë ka marrë qindra mijëra pëlqime dhe komplimente.

Demi Roz

Demi Roz njihet edhe si një tifoze e Realit të Madridit.

demi roz demi-rose-9 demi-rose-31 Demi Roz

PANORAMASPORT.AL