FOTO/ Selfie seksi, modelja interiste nuk përmbahet para… pasqyrës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 16, 2021 | 11:02


FOTO/ Selfie seksi, modelja interiste nuk përmbahet para… pasqyrës

Ines Trokia mbetet gjithnjë në qendër të vëmendjes falë fotove provokuese që poston rregullisht në “Instagram”.

INES TROKIA

Modelja seksi, e cila është tifoze me Interin, së fundmi ka publikuar disa selfie “të nxehta” të bëra para pasqyrës.

Bukuroshja nxjerr në pah linjat e saj perfekte trupore, duke marrë pëlqime dhe komplimente të shumta nga fansat.

INES TROKIA 2

INES TROKIA 3

INES TROKIA 4

INES TROKIA 5

INES TROKIA 6

INES TROKIA 7

PANORAMASPORT.AL


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/