FOTO/ Sava Thaka, volejbollistja bukuroshe mahnit edhe në rrjetet sociale

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 22, 2019 | 17:49


FOTO/ Sava Thaka, volejbollistja bukuroshe mahnit edhe në rrjetet sociale

Volejbollistja e kombëtares shqiptare, Sava Thaka, vijon me sukses karrierës e saj në Izrael. Përveç kualitetit që ofron në parket, Sava shkëlqen edhe jashtë fushe. 

Sava56

Shtatlartja bukuroshe është gjithashtu shumë aktive në rrjetet sociale, teksa shfaqet në një formë fantastike në fotot që poston për miqtë dhe fansat në “Instagram”.

Sava Thaka Thaka Sava Sava voley Sava3 Sava2

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com