FOTO/ Ronaldo inspiron Xheorxhinën, modelja tregon momente nga palestra

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 26, 2018 | 14:40

FOTO/ Ronaldo inspiron Xheorxhinën, modelja tregon momente nga palestra

Kristiano Ronaldo dhe Xheorxhina Rodrigez janë një ndër çiftet më të përfolur dhe të ndjekur. CR7 dihet që ka një famë të madhe e cila kalon shumë kufij, por së fundmi edhe e dashura e tij është bërë shumë e famshme.

40049786_351483575589607_3616526767205908480_n (1)

Ndërkohë Xheorxhina është një modele e cila nuk nguron të postojë foto seksi në rrjetet sociale dhe ka një trup që do të donin ta kishin shumë femra. Ndoshta një inspirim për të është edhe Ronaldo i cili shkon rregullisht në palestër.

15535355_347579605625278_4784119076937007104_n

Ndërkohë sot lojtari portugez ka postuar një postim teksa shihet në palestër dhe pak minuta më vonë ka qenë e dashur a e tij që ka postuar një “Instastory” ku duken të dy duke bërë fitnes.

15306587_641258419379107_6583013262114160640_n 36136064_509714202810354_906339069842161664_n

www.minuta90.com