FOTO/ Ronaldo duket se i përket të shkuarës, Irina Shajk në top formë

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Gusht 8, 2018 | 17:10

FOTO/ Ronaldo duket se i përket të shkuarës, Irina Shajk në top formë

Kristiano Ronaldo duket se i përket të shkuarës. Irina Shajk është duke i shijuar në maksimum pushimet e saj verore teksa duket se ajo është në “top forme” Ajo ndodhet në shoqërinë e bashkëshortit të saj Bredli Kuper dhe vajzën e tyre.

2-5

Modelja është shumë e kujdesshme në jetën e saj private. Shpeshherë ajo nuk nguron të shpërndaje edhe foto tepër provokuese në Instagram ku nuk i lë shumë vend imagjinatës.

Irina-Shayk-Fresh-Hot-HD-Wallpaper-2013-05-870x418 4-3-310x340 5-4 3-5-310x347 2-4 1-3


www.minuta90.com