FOTO/ Pushime në Maldive, gazetarja italiane vazhdon të mahnisë fansat me linjat e saj

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 18, 2019 | 11:08


FOTO/ Pushime në Maldive, gazetarja italiane vazhdon të mahnisë fansat me linjat e saj

Kampionatet ndaluan për dy javë dhe e gjithë vëmendja u kthye nga kombëtaret. Kështu që gazetarja italiane, Dileta Leota mbeti pa punë dhe zgjodhi që të kalojë kohën e lirë në Maldive, larg klimës së ftohtë të Italisë, momentalisht.

dileta

Gazetarja seksi ka shjiuar detin dhe rërën e Maldiveve dhe nuk ka nguruar të ndaj me fansat e saj disa foto.

dielta

Dileta Leota konsiderohet në Itali si një ndër femrat e ekranit më seksi dhe tërheq jo pak vëmendjen e mediave rozë.

deiletaaaa deilatfff dileta 1

Diletafoto

DILETA

/PANORAMASPORT.AL/
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com