FOTO/ Puro dhe përshkrim dyshues, a ka ndonjë mesazh të fshehtë Vanda për Mauro Ikardin?

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 25, 2022 | 15:54


FOTO/ Puro dhe përshkrim dyshues, a ka ndonjë mesazh të fshehtë Vanda për Mauro Ikardin?

Bashkëshortja e Mauro Ikardit, Vanda Nara, është gjithmonë në qendër të vëmendjes në botën e futbollit.

pjimage - 2022-01-25T155247.421

Kësaj radhe modelja ka postuar një foto në rrjetet e saj sociale ku shkruan: “Dhe në kohët kur marrë vendime të këqija e bëj për një arsye të mirë” shkruan Vanda.

Kjo gjë ka ngritur shumë pikëpyetje në mendjet e fansave, nëse ishte mesazh për sulmuesin e PSG-së, apo ishte thjesht një shprehje që modelja kërkonte të përshkruante foton.

 


View this post on Instagram

A post shared by Wanda nara (@wanda_nara)

PANORAMASPORT.AL