FOTO/ Publikohet lista me femrat e bukura që ka pasur Hemilton, ndër to edhe një shqiptare

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 5, 2019 | 19:30

Gossip Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR

FOTO/ Publikohet lista me femrat e bukura që ka pasur Hemilton, ndër to edhe një shqiptare

Luis Hemilton është një nga pilotët më të mirë në Formula 1, ndoshta edhe më i miri. Për shkak të suksesit të madh që ai ka pasur në Formula 1, është edhe një nga personat më të diskutuar në botë.Lewis-and-Rita-MAIN

Shpesh herë qarkullojnë lajme për sa i përket jetës së tij private, ku çdo gjë në lidhje me britanikun studiohet më vëmendje. I njëjtë ka qenë edhe rasti i fundit, ku “The Sun”, ka publikuar një listë me të dashurat që ka pasur 34-vjeçari.

Në listën e publikuar, ajo që bie në sy është prezenca e këngëtares Rita Ora aty. Para disa kohësh të dy peronat ishin fotografuar nën praninë e njëri-tjetrit, madje thuhet se ishin parë edhe duke kaluar pushimet së bashku.

Ja disa nga femrat që Hemilton ka pasur në krah:

Zahra Elis.

Zahra Elis

Veronika Vale.

Veronika Vale

Niki Minazh.

Niki Minazh

Sofie Rici.

Sofie Rici

Rita Ora.

Rita Ora

Rihana.

Rihana

Nikol Sherzinger.

Nikol Sherzinger

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com