FOTO/ Publikohet lista e Kombëtares, ja të gjithë të grumbulluarit

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 1, 2018 | 23:00

FOTO/ Publikohet lista e Kombëtares, ja të gjithë të grumbulluarit

Trajneri i Kombëtares Shqiptare, Kristian Panuçi, ka bërë publike listën e përfaqësueses, për dy ndeshjet e Ligës së Kombeve, ndaj Izraelit dhe Skocisë, përkatësisht në datat 7 dhe 10 shtator.

panuci

Bie në sy, siç e ka paralajmëruar edhe “Panorama Sport” ditë më parë, rikthimi i gardës së vjetër, me në krye kapitenin Agolli, dhe më pas Ergys Kaçe, Jahmir Hykën nga Amerika, si edhe Migjen Bashën, tashmë transferuar në Greqi.

40480787_1818105238236860_7397910940626190336_n

www.minuta90.com