FOTO/ Publikohen pamjet e para, fanella e sezonit të ri të Juventusit do të jetë…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 26, 2022 | 14:28


FOTO/ Publikohen pamjet e para, fanella e sezonit të ri të Juventusit do të jetë…

Juventusi vijon ende të ketë mendjen te merkato, por së fundmi në rrjet kanë filluar të qarkullojnë pamjet e para të uniformës për sezonin e ri futbollistik 2022/2023.

082846300-9807e06d-fd88-44c2-93d0-a53de642512a

“La Maglia Bianconera” së bashku me “IFTV” dhe “FootyHeadlines” kanë dizenjuar fanellën e re të dytë të “Zonjës së Vjetër” që do ta përdorin për ndeshjet në transfertë.

Ajo që bie shumë në sy është se është një fanellë me ngjyrë të zezë dhe me vija të bardha te pjesa e supeve dhe tek logo e Juventusit dhe sponsori “Adidas”.

082846648-2e0ec165-0861-42d3-861c-bbc18988812e

Vlen të theksohet se faqja e njohur “IFTV” ka bërë një fotomontazh të uniformës së re të Juventusit me blerjen e re që pritet të zyrtarizohet së shpejti, Pol Pogba.

Me shumë mundësi, mesfushori francez do të bëhet lojtar i ri i bardhezinjve në ditët e para të muajit korrik.

082846300-47a4df66-6174-4b4b-8251-efe4f0711b6b

082846672-a799900c-5a58-47a5-bf83-d690ce8f1a99

082847069-e0aa9a7e-3fd7-4d00-ae43-c4b9d83c27bb

BRIAN KRISTO – PANORAMASPORT.AL