Foto provokuese, tifozja e Çelsit nuk përmbahet në rrjetet sociale

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Tetor 16, 2020 | 23:42


Foto provokuese, tifozja e Çelsit nuk përmbahet në rrjetet sociale

Maria Liman është absolutisht një prej tifozeve më seksi të futbollit. Bukuroshja ruse, e cila mbështet fort skuadrën e Çelsit njihet për fotot provokuese në rrjetet sociale.

RIFOZJA

Modelja së fundmi ka tronditur “Instagram”-in me disa postime të “nxehta”. Modelja ka nxitur fantazinë e fansave, teksa shfaqet thuajse nudo duke nxjerrë në pah format perfekte trupore.

TIFOZJA 0_Golders-MariaLimanChildhood-01 maria.liman.chelsea.gossip.2020.1400x840 SDGFGHD DGHFHF SFDGD TIFOZJA5

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com