FOTO/ Propozim përpara syve të Murinjos, portugezi i jep bekimin çiftit të ri: Ti ishe… “Speciali”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 22, 2022 | 23:17


FOTO/ Propozim përpara syve të Murinjos, portugezi i jep bekimin çiftit të ri: Ti ishe… “Speciali”

Zhoze Murinjo shijoi ditët e tij të fundit të pushimeve në shtetin afrikan të Namibisë përpara se të rikthehej sërish në Romë.

murinjo

Gjatë ditëve të fundit, portugezi u përplas me një skenë romantike, ku një djalë i propozoi të dashurës së tij për martesë dhe pasi vajza tha “po”, çifti shkoi dhe bëri një foto me Murinjon.

Tekniku 59-vjeçar i dha bekimin çiftit dhe ju drejtua djalit të ri duke i thënë: “Ti ishe Speciali sot”, duke e bërë atë dyfish më të lumtur.

2

1

PANORAMASPORT.AL