FOTO/ “Pritje” e dyfishtë, ish-portieri i Interit nuk i ka humbur reflekset. Kap partneren në pjesët intime

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Janar 12, 2020 | 17:44

Bota FB Gossip Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR Seria A

FOTO/ “Pritje” e dyfishtë, ish-portieri i Interit nuk i ka humbur reflekset. Kap partneren në pjesët intime

Në vitin 2016, portieri francez Sebastien Frei i dha fund karrierës së tij të gjatë duke varur dorashkat. 

11321946-0-image-m-38_1553258286193

39-vjeçari, i cili ka milituar në skuadra si Interi, Verona, Parma, Fiorentina, Xhenoa, Bursaspor, si dhe në kombëtaren e “Gjelave”, së fundmi është bërë protagonist i një momenti pikant në rrjetet sociale.

Frei

Ai ka postuar në “Instagram” një foto teksa shfaqet duke kapur të dashurën e tij në pjesët intime. “Çfarë pritjeje! Ju uroj një fundjavë të mbarë të gjithëve”, shkruan Frei në postimin e tij.

Frei55

311565-56d6bf6ff5d9690a12911f4ad700831e2b725ca23855ba9a6e3587fbf98697b0

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com