FOTO/ Preferon sportet ekstreme, njihuni me modelen që po çmend rrjetin

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 1, 2018 | 16:51

FOTO/ Preferon sportet ekstreme, njihuni me modelen që po çmend rrjetin

Sussana Canzian është modelja italiane që po çmend rrjetin. Me format e saj super-seksi ajo ka fituar vëmendjen e të gjithë fansave të saj në rrjete sociale.

sudgfjl

27-vjeçarja që është fanse e sporteve ekstreme nuk nguron që të postojë në rrjetet sociale kryesisht në “Instagram”, foto të cilat janë tepër provokuese dhe nuk i lënë shumë vend imagjinatës. Ndërkohë pritet që Suzana të lëri Amerikën dhe të kthehet në Itali për të vazhduar karrierën e saj si modele.

asjgfdrsfgfh dfhgsdhflgf adfghsdfghf btrhugf dfhgfyhjf dfhvgkdfhgdfg asdgfsdjgfjdg kjgfsdgf dhfgfhfg

www.minuta90.com