FOTO/ Poza provokuese, tifozja e Juventusit ndez rrjetin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 16, 2021 | 14:02


FOTO/ Poza provokuese, tifozja e Juventusit ndez rrjetin

Eva Padlok vijon të mahnisë në rrjetet sociale. Modelja katalanese, e cila njihet si një tifoze e zjarrtë e Juventusit, nuk ka ndërmend të ndalet së postuari foto provokuese në “Instagram”.

EVA PADLOK

Modelja seksi shfaqet në një formë të shkëlqyer, ndërsa postimet e saj nuk lënë shumë vend për imagjinatë.

EVA PADLOK 1

EVA PADLOK 2

EVA PADLOK 3

EVA PADLOK 4

EVA PADLOK 5

EVA PADLOK 7

EVA PADLOK 6

EVA PADLOK 8

EVA PADLOK 9

EVA PADLOK 10

EVA PADLOK 11

EVA PADLOK 12

PANORAMASPORT.AL


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/