“Foto porno falas pas çdo goli të Brazilit”, modelja mban premtimin dhe çmend tifozët e “seleçaos”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 30, 2022 | 21:28

“Foto porno falas pas çdo goli të Brazilit”, modelja mban premtimin dhe çmend tifozët e “seleçaos”

Tifozët e Brazilit kanë një arsye më shumë për të festuar çdo gol të përfaqësueses së tyre në Botëror. Modelja braziliane Daiane Tamazoni, një nga emrat më të kërkuar në platformën me përmbajte pornografike “Only Fans”, ka vendosur të publikojë foto porno falas sa herë që “seleçao” dërgon topin në rrjetë gjatë Botërorit.

ddddddddddddddddddddddddd

24-vjeçarja Tomazoni është në tifozë e zjarrtë e Brazilit dhe duke filluar që nga ndeshja me Serbinë, ka mbajtur premtimin e saj, duke publikuar foto të tilla për të gjithë ndjekësit në Telegram.

“Doja të gjeja një mënyrë për të ndryshuar këtë mungesë euforie të tifozëve para Botërorit dhe të kishte më shumë mbështetje për ekipin tonë. në fillim ndjekësit e mi menduan se ishte shaka. Por kur Riçarlison shënoi golin e parë e mbajta premtimin dhe të gjithë në grupin e ndjekësve u çmendën. Ishin edhe më të lumtur pas golit të dytë.

dddddddddddd

Jam e gatshme të bëj gjithçka për titullin e gjashtë të Brazilit, jam gati që të nis të postoj edhe video”, tha modelja braziliane e cila i bëri ftesë publike lojtarëve që ta kontaktonin nëse kishin nevojë edhe ata për “motivim”. “Më shkruani në Instagram”, tha Daiane Tomazoni.

portaldoholanda-portaldoholanda-capturadetela2022-11-28as090726-1194386-1194386 ggggggg sddddddddddd sssssssssss xxxxxxxxxx ddddddddddddddfsdf dsfsdsffsffsdf sdfsdfdsfsdfdfsdfsdfsdfd

PANORAMASPORT.AL