FOTO/ Përrallore me fustan rozë, tifozja interiste shkëlqen në Festivalin e Filmit në Kanë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 27, 2023 | 20:39

FOTO/ Përrallore me fustan rozë, tifozja interiste shkëlqen në Festivalin e Filmit në Kanë

Ines Trokia vazhdon të mahnisë me fotot e saj në rrjetet sociale.Collage Maker-27-May-2023-08-36-PM-6376

Tifozja interiste ka publikuar pamjet nga Festivali i Filmit në Kanë. Ajo duke rrëzëllitëse me një fustan të gjatë në ngjyrë rozë.

Veshja e saj është plotësuar nga disa bizhuteri mjaft fine dhe elegante.

WhatsApp Image 2023-05-27 at 20.31.54 WhatsApp Image 2023-05-27 at 20.31.55 WhatsApp Image 2023-05-27 at 20.31.55 (1) WhatsApp Image 2023-05-27 at 20.31.56

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"