FOTO/ Pas Xhorxhinës, në Venecia për ta rivalizuar shkon…Irina Shajk

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 1, 2018 | 17:10

FOTO/ Pas Xhorxhinës, në Venecia për ta rivalizuar shkon…Irina Shajk

Disa ditë më parë mediat italiane postuan foto nga “Festivali i Filmit në Venecia”. Në këto foto ra në sy prania e të dashurës së Krsitiano Ronaldo, Xheorxhina rodrigez.

irina-shayk-supports-bradley-cooper-at-a-star-is-born-venice-film-festival-premiere

Bukuroshja shkëlqeu në tapetin e kuq teksa u shfaq shumë sensuale ndërsa tani është koha një ish i Ronaldos të shkëlqejë. Sot në tapetin e kuq të Venecias ka kaluar edhe Irina Shajk e cila rrëmbeu fansat e shumë italianëve me shkëlqimin e veshjes dhe të fytyrës së saj.

irina-shayk-supports-bradley-cooper-at-a-star-is-born-venice-film-festival-premiere-11 irina-shayk-supports-bradley-cooper-at-a-star-is-born-venice-film-festival-premiere-05 irina-shayk-supports-bradley-cooper-at-a-star-is-born-venice-film-festival-premiere-02 irina-shayk-supports-bradley-cooper-at-a-star-is-born-venice-film-festival-premiere-01

www.minuta90.com