FOTO/ Partnerja e ish-lojtarit të Milanit ekspozon të pasmet në “Instagram”

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Janar 17, 2020 | 17:53

FB Gossip Të fundit

FOTO/ Partnerja e ish-lojtarit të Milanit ekspozon të pasmet në “Instagram”

Majo Barbeito, e dashura e sulmuesit Lukas Okampos (ish-lojtar i Milanit, tashmë në radhët e Sevijes), nuk heq dorë nga foto provokuese në rrjetet sociale.

partnerja e Okampos

Modelja poston gjithnjë për fansat e saj të shumë, foto që nuk i lënë shumë vend imagjinatës dhe që nxjerrin në pah trupin e saj perfekt.

4 okampos partnerja 665 6 okampos Okampos55

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com