FOTO/ Partizanit iu mohua gol i rregullt, ja ku gaboi anësori me Çinarin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Mars 4, 2021 | 21:04


FOTO/ Partizanit iu mohua gol i rregullt, ja ku gaboi anësori me Çinarin

Sfida mes Apolonisë dhe Partizanit ishte shumë e luftuar mes skuadrave, por gjyqtari Andi Koçi dhe asistentët e tij bënë një punë shumë të mirë deri në minutën e 87-të. Pikërisht në këtë minutë,

p

Çinari shënon një gol të rregullt për Partizanin, duke kompletuar përmbysjen e rezultatit. Por, anësori akordon pozicion të parregullt për sulmuesin, duke e anuluar golin. Nga përsëritja, duket qartë se Çinari mbahet në lojë nga Agiare dhe skuadra e arbitrave gaboi në këtë moment.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/