FOTO/ “Pandita ime”, mesfushori i Interit tregon dy dashuritë e tij në një foto

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 11, 2022 | 14:30


FOTO/ “Pandita ime”, mesfushori i Interit tregon dy dashuritë e tij në një foto

Mesfushori i Inter, Arturo Vidal, ka postuar një foto në Instagram me të dashurën e tij, Sonia Isaza dhe me makinën e tij, një Fiat Panda të vitit 1990.

vidal

Vidal kurrë nuk e ka fshehur dashurinë për makinën e tij, i cili shumë herë ka postuar foto me të. Në foton e fundit ai shfaqet duke e përqafuar të dashurën e tij dhe të dy janë mbështetur në makinë.

“Nuk ka asgjë më të mirë dhe që të jep më shumë energji se sa kur mbërrin në shtëpi dhe shikon të dashurën time Sonia Iaza dhe panditën time duke pritur për mua” shkruan mesfushori në postimin e tij në Instagram.

Gjithashtu nuk vonoj dhe komenti nga ana e të dashurës së tij. “Të dua dashuria ime! Mbreti im!” shkruante Iaza. Fotoja u duk se u prit mirë nga fansat e 34-vjeçarit, e cila mori shumë pëlqime dhe komente pozitive.

vidal 1

PANORAMASPORT.AL