FOTO/ Pak muaj pas lindjes, Xheorxhina Rodrigez shfaqet në “top-formë” gjatë pushimeve në Ibiza

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 27, 2022 | 19:08


FOTO/ Pak muaj pas lindjes, Xheorxhina Rodrigez shfaqet në “top-formë” gjatë pushimeve në Ibiza

Xheorxhina Rodrigez dhe Kristiano Ronaldo po shijojnë pushimet luksoze në një jaht superluksoz në Ibiza.

28-vjeçarja është fotografuar mjaft në formë pas lindjes së vajzës së saj në prill. Në fotot e publikuara nga “Daily Mail” Xhorgina u shfaq e veshur me bikini të zeza, të kombinuara me disa gjerdanë argjendi.

Ndërkohë Ronaldo, tregoi muskujt e tij teksa shëtiste pa këmishë në jaht. Futbollisti kishte veshur një palë të shkurtra ngjyrë bardh dhe blu.

Çifti së fundmi u nisën për një pushim familjar në Majorka me pesë fëmijët e tyre dhe Xhorgia ndau një foto mahnitëse familjare gjatë udhëtimit.

  

PANORAMASPORT.AL