FOTO/ Operacion urgjent për trajnerin shqiptar, përfundoi në spital prej…

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Nëntor 12, 2017 | 20:10

FOTO/ Operacion urgjent për trajnerin shqiptar, përfundoi në spital prej…

Trajneri i Korabit, emri i shquar i futbollit shqiptar, Julian Ahmataj, ka kryer urgjentisht një operacion ditën e sotme, pasi kishte probleme me apandesitin.

ahmataj korabi

Përmes edhe një postimi, nga profili i tij në Facebook, ka qenë vetë tekniku që ka sqaruar situatën, si dhe faktin se ka përfunduar me sukses ndërhyrjen kirurgjikale.

julian ahmataj

www.minuta90.com