Foto nudo, tifozja shqiptare e Juventusit mahnit në “Instagram”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 12, 2021 | 22:55


Foto nudo, tifozja shqiptare e Juventusit mahnit në “Instagram”

Bukuroshja nga Durrësi, Beniada Nishani, vijon karrierën e saj të suksesshme në botën e modelingut. Beniada, e cila është mbesa e ish-presidentit Bujar Nishani, nuk ka aspak ndërmend të ndalet, teksa po mahnit me linjat e saj në rrjetet sociale.

Mbesa e nishanit

Modelja seksi është tepër aktive në “Instagram”, aty ku ndan për rregullisht fansat foto tepër provokuese, teksa së fundmi shfaqet nudo.

nishani2

Kujtojmë që Beniada Nishani ka një pasion të veçantë edhe për futbollin. Ajo është një tifoze e skuadrës më të titulluar në Itali, bëhet fjalë për Juventusin.

beniada nishani hot beniada-nishani Beniada-Nishani-3-470x313 beniada-nishani11 beniada-nishani beniada nishani beniada Beniada-Nishani2-470x519 beniada

PANORAMASPORT.AL 

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/