Foto nudo në “Instagram”, Demi Roz sfidon dimrin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Janar 12, 2020 | 14:30


Foto nudo në “Instagram”, Demi Roz sfidon dimrin

Me më shumë se 12 milionë ndjekës në “Instagram”, Demi Roz është absolutisht ndër modelet më të adhuruara.roseee

Me format e saj bombastike, ajo shkakton “tërmet” në çdo postim në rrjetet sociale. Këtë herë Demi ka menduar të ngrejë temperaturat, teksa shfaqet tërësisht nudo duke sfiduar dimrin.demi rozz

Kujtojmë që modelja ka lidhje të ngushtë edhe me futbollin, pasi bën tifo për Realin e Madridit, për shkak të simpatisë që ka për lojtarin kolumbian, Hames Rodrigez.

rose SYAcSHF1_400x400 Demi-Roz-hot rosee demi-rose-spotted-in-a-beige-knitted-bikini-during-a-beach-photoshoot-in-phuket-thailand-070219_2 demi roz

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com