Foto nudo, bukuroshja Belen Rodriguez surprizon fansat në “Instagram”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Janar 11, 2020 | 23:29


Foto nudo, bukuroshja Belen Rodriguez surprizon fansat në “Instagram”

E bukur, sensuale dhe super-seksi! Belen Rodriguez di si ti surprizojë fansat e saj. Bukuroshja argjentinase që punon prej vitesh në Itali i ka lënë vërtetë pa fjalë ndjekësit e saj në “Instagram”, pasi ka publikuar një foto ku shfaqet pothuajse nudo e mbuluar vetëm nga një peshqir i bardhë në disa pjesë të trupit.

Belen Rodriguez

Një foto shumë e veçantë, që i le pak vend imagjinatës. E bërë nga një femër e veçantë si Belen Rodriguez, përcjell më shumë emocion…

Belen63 belen-rodriguez-0-0952 belen 2  belen 1

PANORAMASPORT.AL

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com