FOTO/ Një tifoze speciale për Higuain, por “Pipita” e zhgënjen në debutim

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 28, 2018 | 13:53

FOTO/ Një tifoze speciale për Higuain, por “Pipita” e zhgënjen në debutim

Klaudia Romani është një tifoze e zjarrtë e skuadrës së Milanit, e cila ka shprehur hapur simpatinë e saj për bomberin e sapoardhur në Milano, Gonzalo Higuain.

Referee-Claudia-Romani-AC-Milan-fan

Pipita nuk ia doli të gjente rrugën e rrjetës në ndeshjen e parë kundër Napolit, por sezoni sapo ka nisur dhe sulmuesi argjentinas do të ketë mundësi të tjera për t’i dhuruar kënaqësinë e golit modeles bukuroshe.

181632510-9401496c-95da-4a70-9926-70ac52247dec sds

www.minuta90.com