FOTO/ Një seks-bombë e vërtetë, futbollisti shqiptar prezanton të dashurën

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 18, 2020 | 13:16


FOTO/ Një seks-bombë e vërtetë, futbollisti shqiptar prezanton të dashurën

Sulmuesi i Kosovës, Lirim Kastrati, i cili spikati te Shkëndija e Tiranës në kampionatin e moshave, përveç suksesit në fushat e blerta duket se po rezulton tepër i suksesshëm edhe për sa i përket raportit me femrat.lirim kastrati

21-vjeçari i lindur në Hogosht ka publikuar në “Instastory” një fotografi me të dashurën e tij, e cila shfaqet me një veshje tepër provokuese duke vendosur në plan të parë format e saj bombastike.

LIRIM KASTRATI E DASHURA

Këtë foto Kastrati e ka shoqëruar me një zemër, teksa nuk ka ngurruar ta bëjë edhe foto profili në “Instagram”.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com