FOTO/ Një nga më të mirat në Shqipëri, shikoni fushën e shkëlqyer të klubit të Kategorisë së Parë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 26, 2020 | 23:48


FOTO/ Një nga më të mirat në Shqipëri, shikoni fushën e shkëlqyer të klubit të Kategorisë së Parë

Ekipi i Turbinës ka një fushë për tu pasur zili nga të gjithë skuadrat e tjera. Jo vetëm kaq por shumë klube e kanë zili këtë fushë të mrekullueshme.

90641380_218609629452727_4334015364833738752_n

Meritë për këtë fushë të bukur dhe cilësore kane tre punëtorët Argjend Korra, Arti Shkoza dhe Bastri Dulja, që i rrinë në kokë çdo ditë.

90756845_626426051471122_8349689063652982784_n

Pra nuk ka pushim për ata, edhe situata nuk është aspak e mirë për shkak të Koronavirusit.

90678566_683201875774435_2938333370830028800_n

Shumë shpejtë stadiumi “Nexhip Trungu” do të kompletohet, ku bashkia do të ndërtojë dhe tribuna qendrore tepër moderne.

90878703_281227409530806_8833229332378812416_n

91325240_1129087257435566_7126241180978774016_n

Mariglen Miraka
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com