FOTO/ Një ishull i gjithi vetëm për vete, Mesi dhe Fabregas paguajnë shumën marramendëse për pushimet e ëndrrave

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 22, 2022 | 21:14

FOTO/ Një ishull i gjithi vetëm për vete, Mesi dhe Fabregas paguajnë shumën marramendëse për pushimet e ëndrrave

Lionel Mesi la pas një sezon të parë zhgënjyes më skuadrën e Parisit, por duket se kjo nuk ka ndikuar te humori i argjentinasit i cili po i kalon pushimet verore së bashku me ish-shokun e tij të skuadrës te Barcelona, Çesk Fabregas në një ishull privat.

67567567567

Dy futbollistët kanë prenotuar një ishull të gjithin për vete në Ibiza ku do të kalojnë pushimet së bashku me familjet, i cili i ka kushtuar një shifrën marramendëse të 260 mijë paundve në javë.

Ishulli përveç hapësirave të rezervuara ndaj tyre i ka vendosur në dispozicion futbollistëve dhe 22 anëtar të stafit që do të jenë në urdhrat e tyre gjatë kohës së qëndrimit, në këto pushime që duket të jenë një ëndërr e bërë realitet.

6546456666

5646664

646464

56546456

6545645646

67567567657

PANORAMASPORT.AL