FOTO/ “Një diell i vogël gjatë pushimit të drekës do jetë më mirë”, tifozja seksi e Interit “çmend” ndjekësit me format perfekte

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Qershor 27, 2020 | 18:30


FOTO/ “Një diell i vogël gjatë pushimit të drekës do jetë më mirë”, tifozja seksi e Interit “çmend” ndjekësit me format perfekte

Interi nuk po kalon një moment të mirë pasi u ndal në kampionat në barazimin dramatik 3-3 nga Sasuolo. Si të mos mjaftonte kjo zikaltërit do duhet të bëjnë edhe pa shërbimet e mbrojtësit Skrinjar pasi doli me të kuq dhe më pas u pezullua nga federate me tre ndeshje për fyerje ndaj gjyqtarit.

tifozja e interit

tifozja seksi inter

Por ziklatërit mund ti harrojnë sado pak këto probleme duke shijuar format dhe fotot perfekte të tifozes së tyre. Bëhet fjalë për Eleonore Kasaleno bukuroshen që së fundmi ka postuar disa foto në “Instagram” ku tregohen qartë format perfekte të saj. “Një diell i vogël gjatë pushimit të drekës do jetë më mirë”, shkruan bukuroshja në “Instagram”.  Eleonore Kasaleno është një tifoze e ekipit të Interit dhe nuk ngurron ta shprehë këtë publikisht.

inter tifoze seksi

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com