FOTO/ Nga topi… te lopata! Lojtarët e Tiranës sensibilizohen për aksionin e pemëve

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Mars 24, 2018 | 17:47

FOTO/ Nga topi… te lopata! Lojtarët e Tiranës sensibilizohen për aksionin e pemëve

Aksionit për mbjelljen e pemëve në kryeqytet, ndërmarrë nga Bashkia Tiranë, i është bashkuar edhe ekipi i basketbollit të Tiranës. Ata kanë dhuruar pemë për kryeqytetin, dhe kanë mbjellë, bashkë me kryetarin e bashkisë, Erion Veliaj.

erion veliaj kb tirana

29570279_10156308675486926_4161266041301510916_n

www.minuta90.com