FOTO nga paparazi/ Lumturia i lexohet në sy, Vilma Masha xhiro me bebin e porsalindur

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Janar 19, 2020 | 11:34


FOTO nga paparazi/ Lumturia i lexohet në sy, Vilma Masha xhiro me bebin e porsalindur

I lexohet lumturia sapo ia sheh portretin dhe është mëse e natyrshme.

Vilma-Masha5

 

Bukuroshja dhe gazetarja e sportit, Vilma Masha, u bë nënë për herë të parë pak javë më parë.

Por me sa duket, ajo pëlqen xhirot me bebin e saj më shumë sesa të qëndrojë brenda.

Dhe ashtu duke shëtitur me karrocë, është fotografuar nga paparazzi ynë. Vilma duket mjaft në formë, edhe pse sapo ka lindur vajzën e saj.

/Panoramaplus.al/

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com