FOTO/ Nga Mesi te Ronaldo, yjet e futbollit botëror me pushime! Ka ankth për Nejmarin me avionin e tij

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 21, 2022 | 12:30


FOTO/ Nga Mesi te Ronaldo, yjet e futbollit botëror me pushime! Ka ankth për Nejmarin me avionin e tij

Pas përfundimit të ndeshjeve me kombëtaret e tyre yjet e futbollit botëror po pushojnë në vende të ndryshme. Nuk mungojnë fotot nga vendet ku ata po qëndrojnë, disa edhe me partneret e tyre, siç është rasti i Lionel Messit, që shfaqet me ngjyra të ndezura me bashkëshorten Antonella.

288870861_354659393455206_7980154218506689217_n

Cristiano Ronaldo po pushon me familje në Mallorca, por lajmi i ditës ishte përplasja e makinës së tij Bugati, por që nuk po i jepte sulmuesi portugez. Vetëm dëme materiale, në një makine që kushton 1.7 milionë euro.

288187934_1483084982106446_7807750147779544719_n

Ndërkohë, minuta ankthi për miqtë dhe familjarët e Neymar. Avioni privat i yllit të PSG ka bërë ulje të detyruar pas largimit nga Barbados. Nuk dihet nëse Neymar ishte në bord.

NEYMAR

Shumica e futbollistëve shfaqen pranë detit ose në pishina. Mbappe, Sergio Ramos, Salah, Benzema e shumë yje të botës po karikojnë bateritë e tyre para fazave përgatitore që nisin në korrik. Qershori është muaji i tyre ndaj po e shfrytëzojnë në maksimum.

MBAPPE-3

SERGIO-RAMOS

SALAH

VINICIUS-1

PANORAMASPORT.AL